Generator Mgły

Generator Mgły

Zalety wnikające z systemu generatorów mgły ochronnej

Najważniejszą zaletą generatora mgły jest w przeciwiństwie do innch typów zabezpieczeń – natychmiastowe pokrycie gestą mgła całego pomieszczenia. Co jest niewidoczne dla włamywacza nie może zostać ukradzione!

Ucieczka w ciągu kilku minut

Włamanie się do obiektu zajmuje złodziejowi zwykle ok 2-8 minut, pozwalając mu ukraść Twoje kosztowności zanim policja pojawi się na miejscu zdarzenia. Z systemem mgły ochronnej potrzeba jedynie kilku sekund aby zmusić włamywacza do ucieczki z pustymi rękami. Strumienie mgły powodują lęk u włamywacza przed zagubieniem lub uwięzieniem i znalezieniem przez psa policyjnego.

Kiedy ma miejsce włamanie

Zawsze znajdą się włamywacze i przestępcy chętni aby posiąść to co nie należy do nich. Statystyki przeprowadzone przez firmę STARK pokazują, że każda osoba przynajmniej raz w życiu może spodziewać się włamania lub kradzieży. Dlaczego więc czekać na to co się wydarzy, zanim pojawi się odpowiednia ochrona?
Być może posiadasz już system alarmowy, ale jak wszyscy wiemy ostrzega on tylko o włamaniu kogoś kto jest daleko od miejsca włamania. Jedyne co mogą zrobić dla Ciebie kamery to nagrać włamywacza. Alarmy antywłamaniowe są podstawowym narzędziem bezpieczeństwa, ale coraz częściej są one ignorowane przez włamywaczy. Generator mgły razem z mgłą ochronną jest decydującym czynnikiem wpływającym na powodzenie lub porażkę włamania.
Musisz przechytrzyć włamywacza i posiadać lepsze rozwiązanie ochronne niż Twój sąsiad. Mgła ochronna to Twoja tajna broń.

Zastosowanie
Domy jednorodzinne, biura, stacje paliw, salony jubilerskie, magazyny

Zapraszamy do kontaktu:
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
tel. 18 549 25 49
e-mail: sezam@sezam.net.pl

Close Menu