Ochrona domu, mieszkania

Ochrona domu, mieszkania

Dlaczego warto się podłączyć?

Nie ulega wątpliwości, że monitoring jest niezbędnym uzupełnieniem skutecznego i nowoczesnego systemu alarmowego, którego zadaniem jest szybkie i niezawodne przesłanie informacji o zdarzeniu alarmowym do centrum zbierania danych – stacji monitoringu
Firma „Sezam” posiada rozbudowaną bazę monitoringu podłączonych obiektów. Kilka tysięcy monitorowanych firm, zakładów oraz klientów indywidualnych świadczy o zaufaniu jakim darzycie Państwo naszą firmę. Powodem do dumy jest także ciągły wzrost ilości podłączanych obiektów. Oddziały „Sezam” są zlokalizowane w wielu miastach na południu Polski, zapraszamy również do sklepu firmowego w Nowym Sączu.
Podłączenie do monitoringu
Podłączenie do monitoringu polega na zainstalowaniu w obiekcie urządzenia nadawczego i zaprogramowaniu odpowiednich funkcji w centrali alarmowej. Sygnał przekazywany jest drogą radiową, torem telefonicznym komutowanym bądź z wykorzystaniem sieci GSM (SMS, GPRS – pakietowa transmisja danych).

Instalowany przez firmę Sezam monitoring zapewnia nieustanną ochronę. Przez całą dobę dyżurni Sezam czuwają nad bezpieczeństwem Państwa jak również Państwa mienia.

Właśnie we własnym domu powinniśmy się czuć bezpiecznie i pewnie.

Mając świadomość, iż w razie zagrożenia nie jesteśmy zdani wyłącznie na siebie, lecz dysponujemy w każdej chwili poparciem firmy „Sezam”, poczucie Państwa bezpieczeństwa relatywnie wzrasta.
Docierające z obiektu sygnały włamania, napadu, pożaru lub sabotażu powodują iż na miejsce zdarzenia zostaje wysłana załoga interwencyjna mająca za zadanie sprawdzić, zabezpieczyć teren a w razie potrzeby użyć środków przymusu w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia.

Sezam od wielu lat zajmuje się instalacją nowoczesnych systemów alarmowych. Coraz większa liczba współpracujących z nami osób fizycznych oraz firm, jest oznaką wysokiej jakości usług świadczonych przez naszą firmę. Dokładamy wszelkich starań aby monitoring działał bez zarzutu, dlatego w ramach naszej codziennej pracy korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które dają gwarancję bezpieczeństwa. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do złożenia nam wizyty w Nowym Sączu, gdzie znajduje się biuro handlowe oraz sklep firmy Sezam.

Doświadczeni pracownicy z firmy Sezam doskonale wiedzą jakie rozwiązanie alarmowe sprawdzi się w Twoim obiekcie. Gwarantujemy, że instalowane przez nas urządzenia sprawią, że monitoring obiektów stanie się znacznie skuteczniejszy. Dzięki owocnej współpracy z wieloma partnerami handlowymi, zyskaliśmy zaufanie, które dzisiaj stanowi wizytówkę naszej firmy. Poszukując dostawcy usług alarmowych, warto zapoznać się z naszą ofertą. Zapewniamy, że przystępując do realizacji powierzonych nam zadań bardzo dokładnie zapoznajemy się z potrzebami współpracujących z nami osób. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu montowane alarmy zyskały uznanie wielu przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy „Sezam”.

Zapraszamy do kontaktu:
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
tel. 18 549 25 49
e-mail: sezam@sezam.net.pl

Close Menu