Ochrona fizyczna

Usługi ochrony fizycznej

Ochrona fizyczna - SEZAM

Główny oddział naszego przedsiębiorstwa zlokalizowany jest na terenie miasta Nowy Sącz, lecz nasze usługi świadczymy również w innych miastach, np.: Nowy Targ. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu usług ochrony jak również ma wykwalifikowaną kadrę, legitymującą się odpowiednim przygotowaniem zawodowym oraz licencjami pracowników ochrony fizycznej i zabezpieczania technicznego I i II stopnia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że odpowiednia ochrona obiektu stanowi istotny element, warunkujący komfort jego użytkowania. W związku z tym zapewniamy najwyższy standard usług.

Oferujemy profesjonalną ochronę fizyczną osób i imprez oraz imprez, takich jak:

 • ochrona fizyczna obiektów;
 • mecze, zawody sportowe;
 • dyskoteki;
 • spotkania okolicznościowe;
 • wizyty oficjalne;
 • występy artystyczne, koncerty.
ochrona krościenko nad dunajcem nowy sącz krynica zdrój


Agenci ochrony fizycznej, dzięki stałej łączności z całodobowym stanowiskiem monitorowania mają możliwość uzyskania natychmiastowego wsparcia przez grupy szybkiego reagowania zdolne do podejmowania skutecznych działań w przypadku zagrożenia. Dzięki temu
ochrona jest jeszcze skuteczniejsza. Posiadamy kilkanaście grup szybkiego reagowania, które są rozlokowane zgodnie z potrzebami jak również liczbą monitorowanych obiektów. Gwarantuje to dobrą znajomość terenu i krótki czas dojazdu grup szybkiego reagowania do poszczególnych obiektów. Nadzorujemy jakość pracy grup szybkiego reagowania monitorując trasy i prędkość przejazdu wszystkich samochodów patrolowych w systemie GPS. W naszym oddziale zlokalizowanym w Nowym Sączu, znajdziesz również Biuro Handlowe oraz Firmowy Sklep, w którym możesz obejrzeć nasze produkty oraz proponowane rozwiązania. Jeśli interesuje Cię wdrożenie profesjonalnej ochrony w strukturę Twojej firmy, bez wątpienia warto abyś skontaktował się z nami. Nasze oddziały znajdziesz w wielu miastach południowej Polski, m.in. w Nowym Targu.

Firma SEZAM świadczy usługi ochrony:

 • stałej lub doraźnej;
 • polegającej na stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych z
 • natychmiastową reakcją grup szybkiego reagowania;
 • polegającej na konwojowaniu wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych lub niebezpiecznych;
 • satelitarnego nadzoru pojazdów.
  Zachęcamy do podjęcia współpracy, optymalna ochrona może być zapewniona tylko przez fachowców z firmy Sezam.

Firma Sezam to sprawdzony partner jeśli chodzi o świadczenie usług ochrony. Niezależnie od rodzaju imprezy, jesteśmy w stanie zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa. Trudno znaleźć drugą, tak atrakcyjną ofertę na terenie miasta Nowy Sącz. Nasze doświadczenie oraz umiejętności zdobyte podczas wieloletniej działalności, pozwalają na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Tylko profesjonalnie świadczona ochrona fizyczna, da Ci pewność, że w razie niebezpieczeństwa zostaną podjęte właściwe działania.

Jeśli interesuję Cię usługa jaką jest ochrona fizyczna, nasza firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasza oferta to najlepsze rozwiązanie. Zatrudniamy tylko i wyłącznie specjalistów, których kwalifikacje umożliwiają skuteczne reagowanie w niebezpiecznych sytuacjach. Posiadane przez nich bogate doświadczenie sprawia, że doskonale radzą sobie oni zarówno w przypadku ochrony osób fizycznych, jak i podczas zabezpieczania imprez. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu:
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
tel. 18 549 25 49
e-mail: sezam@sezam.net.pl

Close Menu